Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Rajono smulkaus ir vidutinio verslo subjektai kviečiami teikti paraiškas
JUNKIMĖS KARTU prie akcijos „Žemės valanda“ ir bent vienai valandai išjunkime šviesas!!!

JUNKIMĖS KARTU prie akcijos „Žemės valanda“ ir bent vienai valandai išjunkime šviesas!!!

2018-03-15

Šių metų kovo 24 d. 20.30 vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Rokiškio rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus, verslo įstaigas, jaunimo ir kitas organizacijas prisidėti prie šios akcijos.

Iki 2018 m. balandžio 1 d. priimamos paraiškos dėl prevencijos priemonių, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos, diegimo

2018-03-15

Žemės sklypų, kuriuose neuždrausta medžioklė, savininkai, valdytojai ir naudotojai Prevencijos priemonių, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos, diegimo Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje finansavimo tvarkos aprašo 1 priede nurodytas paraiškas dėl ketinimo diegti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos priemones pateikia Rokiškio rajono savivaldybės administracijai iki balandžio 1 d.

Skelbiamas kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursas

Skelbiamas kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursas

2018-03-14

Rokiškio rajono savivaldybės administracija skelbia kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą. Paraiškos priimamos iki kovo 16 d. 15.00 val.

 
 

Akcija "DAROM 2017"

Spausdinti

Seniūnams,                                                                                                                                                  2017-03-17 Nr. SD-5.17-735

Savivaldybės administracijos skyriams,

VĮ Rokiškio miškų urėdijai,

AB „Rokiškio komunalininkas“,

Daugiabučių bendrijų pirmininkams,

Švietimo, kultūros, sveikatos ir kitoms savivaldybės įstaigoms ir organizacijoms

 

DĖL TVARKOMŲ TERITORIJŲ IR DALYVIŲ REGISTRACIJOS  „DAROM 2017“

 

PRELIMINARUS ROKIŠKIO RAJONO RAJONO SAVIVALDYBĖS "DAROM 2017" TVARKYTINŲ TAŠKŲ SĄRAŠAS

 

2017 m. balandžio 21 - 22 d. jau dešimtą kartą vyks akcija „Darom“, kuri yra akcijos „Darom 2008 - 2016“ tęstinis projektas. Pagrindinis akcijos tikslas - ne tik padaryti Lietuvą švaresnę, bet ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę.

                      Akcijos „Darom 2017“ tikslai yra skatinti gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, kurie įgyvendinami tvarkant problemines teritorijas, bendrai naudojamas erdves.

             Rokiškio rajono savivaldybės administracija remia pilietinę iniciatyvą „Darom 2017“ ir ragina 2017 m. balandžio 21 - 22 d. Rokiškio rajono įstaigas ir organizacijas (seniūnijas, mokyklas, kaimo ir miesto bendruomenes ir kt.) dalyvauti tvarkant ne tik į šiukšliniausias miesto ir kaimo teritorijas ar kitus gamtos kampelius (atliekų rinkimas), bet ir aktyviai įsijungti į bendrai naudojamų erdvių tvarkymą (suoliukų dažymas, augmenijos sodinimas, antrinių žaliavų panaudojimas tvarkomose erdvėse), Moškėnų piliakalnio teritorijos tvarkymą.

Informuojame, kad, kaip ir kasmet, visi grupėmis užsiregistravę dalyviai pagal galimybę bus aprūpinti šiukšlių maišais. 

Už akcijos metu surinktų šiukšlių išvežimą atsakingi seniūnai, VĮ Rokiškio miškų urėdija ir AB „Rokiškio komunalininkas“.

Atkreipiame visų už šiukšlių išvežimą atsakingų institucijų dėmesį į atliekų rūšiavimą ir prašome atskirti organines šiukšles (šakas, lapus ir pan.), kurios akcijos metu nebus surenkamos ir išvežamos. Seniūnus ir miškų urėdijos girininkus organinių atliekų sutvarkymu prašome pasirūpinti vietose.

Taip pat prašome atskirai sukrauti padangas ir didžiąsias atliekas, kurios bus išvežamos kitu transportu.

Seniūnijų ir VĮ Rokiškio miškų urėdijos darbuotojų prašome iki 2017 m. balandžio 14 d. pateikti informaciją VšĮ Rokiškio jaunimo centrui (el p. rokiskio.jc@gmail.com, tel. 32732) dėl atsakingų asmenų, tvarkytinų teritorijų, numatomo dalyvių skaičiaus, pasirinktos dienos datos, užpildant atitinkamą registracijos lentelę.

Grupėmis užsiregistravę akcijos dalyviai maišus gali atsiimti VšĮ Rokiškio jaunimo centre (el.  p. rokiskio.jc@gmail.com, tel. 32732, Gitana Kubilienė).

 PRIDEDAMA: 

  1. ,,Darom 2017“ registracijos lentelė Rokiškio miesto įstaigoms ir organizacijoms, 1 lapas
  2.  „Darom 2017“ registracijos lentelė seniūnijoms (išskyrus Rokiškio miesto), 1 lapas; 

 

Administracijos direktorius                                                                                                                                          Valerijus Rancevas

 

D. Janulienė, 52548

 

„DAROM 2016“ 

 REZULTATAI

Akcijos dalyvių ir tvarkomų teritorijų sąrašas  

Jau pilnai registravosi visos  seniūnijos ir Miškų urėdija su partneriais(4146 dalyviai)

DĖL TVARKOMŲ TERITORIJŲ PATIKSLINIMO IR DALYVIŲ REGISTRACIJOS

Darom komisija

Dalyvių registracija:

1.  registracijos lentelė Rokiškio miesto įstaigoms ir organizacijoms<<

2. registracijos lentelė seniūnijoms (išskyrus Rokiškio miesto)<<

3. registracijos lentelė VĮ Rokiškio miškų urėdijai<<

2016 m. balandžio 22–23 d. jau devintą kartą vyks „Darom 2016“, kuri yra akcijos „Darom 20082015“ tęstinis projektas. Pagrindinis akcijos tikslas ne tik padaryti Lietuvą švaresnę, bet ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, kurios šiuo metu stinga.

            Akcijos „Darom 2016“ tikslai yra oro taršos mažinimas, pasitelkiant sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, probleminių erdvių sutvarkymas (atliekų rinkimas), bendrai naudojamų erdvių sutvarkymas (suoliukų dažymas, augmenijos sodinimas, antrinių žaliavų panaudojimas tvarkomose erdvėse), DAROM piknikas.

Rokiškio rajono savivaldybės administracija remia pilietinę iniciatyvą „Darom 2016“ ir ragina balandžio 22–23 d. Rokiškio rajono įstaigas ir organizacijas (seniūnijas, mokyklas, kaimo ir miesto bendruomenes ir kt.) paremti kolektyvinės dienos dalyvius ir organizatorius, tvarkant ne tik į šiukšlingiausias bendrojo naudojimo seniūnijų, miesto ir kaimo bendruomenių teritorijas ar kitus gamtos kampelius, bet ir atkreipiant dėmesį į bendrai naudojamų erdvių sutvarkymą (suoliukų dažymas, augmenijos sodinimas, antrinių žaliavų panaudojimas tvarkomose erdvėse).

Informuojame, kad, kaip ir kasmet, visi grupėmis užsiregistravę dalyviai bus aprūpinti šiukšlių maišais.

Už akcijos metu surinktų šiukšlių išvežimą atsakingi seniūnai, VĮ Rokiškio miškų urėdija ir AB „Rokiškio komunalininkas“.

Atkreipiame visų už šiukšlių išvežimą atsakingų institucijų dėmesį į atliekų rūšiavimą ir prašome atskirti organines šiukšles (šakas, lapus ir pan.), kurios akcijos metu nebus surenkamos ir išvežamos. Seniūnus ir miškų urėdijos girininkus organinių atliekų sutvarkymu prašome pasirūpinti vietose.

Taip pat prašome atskirai sukrauti padangas ir didžiąsias atliekas, kurios bus išvežamos kitu transportu (ne šiukšliavežėmis mašinomis).

Atsakingų seniūnijų ir VĮ Rokiškio miškų urėdijos darbuotojų prašome iki 2016 m. balandžio 20 d. pateikti informaciją VšĮ Rokiškio jaunimo centrui (el p. rokiskio.jc@gmail.com, tel. 32732) dėl dalyvių, atsakingų asmenų, tvarkytinų teritorijų, numatomo dalyvių skaičiaus, pasirinktos dienos datos, užpildant atitinkamą registracijos lentelę.

Grupėmis užsiregistravę akcijos dalyviai maišus gali atsiimti VšĮ Rokiškio jaunimo centre (el. p. rokiskio.jc@gmail.com, tel. 32732, Gitana Kubilienė).


 „DAROM 2015“ 

Akcijos dalyvių ir tvarkomų teritorijų sąrašas

Rezultatai

 

 „DAROM 2014“   

Akcijos rezultatai  <čia>
Jau registravosi 3884 dalyviai: AKCIJOS DALYVIŲ IR TVARKOMŲ TERITORIJŲ SĄRAŠAS

http://www.mesdarom.lt/

Tvarkytinos vietos Rokiškio mieste:

1.Rokiškio krašto muziejaus parkas, daugiau informacijos <Dvaro talka>

Papildomai miesto organizacijos gali pasirinkti kaimiškoje teritorijoje užšiukšlintas vietas:

1)      Kelio pakelė nuo dvaro, per Juodalungės mišką į Šileikių kaimo pusę;

2)      Kelio pakelė nuo Rokiškio miesto ribos (žiedo) iki įvažiavimo į Kavoliškio kaimo Komaro gatvę;

3)      Kelio pakelė nuo Sėlynės kaimo iki Skrebiškės kaimo (iki Trako miško)

 

2014 m. balandžio 25-26 d. jau septintą kartą vyks „DAROM 2014“. Akcijos tikslas – ne tik aplink surinkti atliekas ir padaryti Lietuvą švaresnę, bet tuo pačiu ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, kurios šiuo metu stinga. “Pradėkim nuo savęs” – tai naujas akcijos Darom šūkis, su kuriuo kiekvienas iš mūsų turėtų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimyną ir draugus tai padaryti.

Rokiškio rajono savivaldybės vadovai ragina rinktis TIK šiukšlingiausias bendrojo naudojimo seniūnijų, miesto ir kaimo bendruomenių teritorijas ar kitus gamtos kampelius.

Atsakingų seniūnijų ir VĮ Rokiškio miškų urėdijos darbuotojų prašome iki 2014 m. balandžio 21 d. pateikti informaciją dėl: dalyvių, atsakingų asmenų, tvarkytinų teritorijų, numatomo dalyvių skaičiaus, pasirinktos kolektyvinės dienos datos, užpildant atitinkamą registracijos lentelę:

1.  Rokiškio miesto įstaigoms ir organizacijoms <Čia>

2. Seniūnijoms (išskyrus Rokiškio miesto)           <Čia>

3. VĮ Rokiškio miškų urėdijos                                   <Čia>

Visi grupėmis užsiregistravę dalyviai bus aprūpinti šiukšlių maišais ir iš dalies pirštinėmis, kuriuos  galite atsiimti  VŠĮ Rokiškio jaunimo centre, Vytauto g. 20, kreiptis į Gitaną Kubilienę, tel.: 32732, mob. 862794773 


 „DAROM 2013“ 

SĄRAŠAS <<čia>> 

Suvestinė 2008-2013 m. <ČIA>

 

 

Informaciją atnaujino: Ignas Žilėnas,
Informacija atnaujinta: 2017-04-20 11:44
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema