Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
vasaris 2020
fow
P
A
T
K
P
Š
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė42670498
Šiandien29901
Dabar naršo415
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

IQ forumas  - dar neišnaudotos verslo galimybės Rokiškio rajone

IQ forumas - dar neišnaudotos verslo galimybės Rokiškio rajone

2020-02-20

Vasario 13 d. Rokiškyje vyko pirmasis šiais metais IQ forumas, kuris į vieną vietą sukvietė tiek viešojo sektoriaus atstovus, tiek verslo lyderius, politikos formuotojus, sprendimų priėmėjus bei visus, besidominčius regionų patrauklumo didinimu, inovacijomis, galimybėmis „išplaukti“ į tarptautinius vandenis, susirasti užsienio partnerius bei tapti lyderiais priimant veiksmingus sprendimus, pakreipiančius regioną pažangos keliu ir norinčius sėkmingai veikti šiandieninėje konkurencingoje aplinkoje.

Rokiškio rajono savivaldybė kartu su IQ forumo organizatoriais Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, IQ žurnalo kolektyvu dėkoja visiems dalyviams, kurie vos tilpo naujos, modernios bibliotekos salėje!

Džiaugiamės, kad verslininkai bendrauja, buriasi, domisi galimybėmis ir turi didelių ambicijų bei sėkmingai įgyvendina plėtrą, kuria naujas darbo vietas. Nuo to, koks koks stiprus, inovatyvus ir ambicingas mūsų rajono verslas, priklauso viso rajono gerovė, kuriamos darbo vietos, grįžta jauni, perspektyvūs specialistai ir čia pasilieka, kurdami šeimas ir augindami vaikus.

Tikimės ir jau matome, kad šis renginys - tai tik pradžia gražiam bendradarbiavimui ateityje.

Susitikime, kalbėkimės, bendraukime, darykime, ieškokime, plėskimės ir kurkime Rokiškį kartu tokį, į kurį norėtųsi ne tik atvykti, bet ir pasilikti. GYVENTI.

 

Kviečiame teikti paraiškas paramai „Prevencinių priemonių taikymas prieš vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą“

2020-02-20

Paramos tikslas – įgyvendinti bendruosius aplinkosaugos tikslus, išsaugant biologinę ir ekosistemų subalansuotą funkcionavimą ir siekiant sumažinti vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą. Iš viso skirta 1 mln. Eur...

Vaiko teisė augti biologinėje šeimoje – vaiko teisų gynėjų darbo prioritetas

Vaiko teisė augti biologinėje šeimoje – vaiko teisų gynėjų darbo prioritetas

2020-02-19

„Vaiko teisių apsaugos sistemos prioritetas – vaiko prigimtinė teisė augti biologinėje šeimoje ir išsaugoti giminystės ryšius, apsaugant ir ginant vaiko teises ir teisėtus interesus“, – kalbėdama apie nuo šių metų pradžios įsigaliojusius vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimus, vaiko teisių gynėjų darbo prioritetą išskyrė Panevėžio apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėja Žaneta Ginaitė...

Konkursas ,,Pagiriamasis žodis kalbai"
 
 

Naujienos

Spausdinti

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio 2011 m. lapkričio 18 d. 9 val. darbotvarkė

2011-11-14

                     

1. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės tvirtinimo. Pranešėjas – savivaldybės meras Vidmantas Kanopa.

2. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio reglamento tvirtinimo. Pranešėjas – Vidmantas Kanopa.

3. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto rengimo, vykdymo ir atskaitomybės tvarkos aprašo. Pranešėja – Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė.

4. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės 2011 metų biudžeto patikslinimo. Pranešėja – Reda Dūdienė.

5. Dėl savivaldybės gyvenamųjų patalpų bendrosios dalinės nuosavybės dalies pardavimo. Pranešėja – Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Julė Bražionienė.

6. Dėl valstybės turto perdavimo pagal panaudos sutartis. Pranešėja – Julė Bražionienė.

7. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2006 m. gegužės 26 d. sprendimo Nr. TS-6.90 „Dėl patalpų perdavimo pagal panaudos sutartis kaimo bendruomenėms“ dalinio pakeitimo. Pranešėja – Julė Bražionienė.

8. Dėl nekilnojamojo turto nurašymo ir likvidavimo. Pranešėja – Julė Bražionienė.

9. Dėl pajamų mokesčio nustatymo už verslo liudijimus. Pranešėja – Julė Bražionienė.

10. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Rokiškio vandenys“ įgyvendinamų projektų kaštų įskaičiavimo į vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Pranešėja – Julė Bražionienė.

11. Dėl teritorijos, numatytos bendrajame Rokiškio miesto plane miesto plėtrai, detaliojo plano patvirtinimo. Pranešėja – Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Danguolė Dagienė.

12. Dėl žemės sklypo (kad. Nr. 7305/0004:206) pagrindinės tikslinės žemės naudojimo paskirties, būdo bei pobūdžio pakeitimo detaliojo plano patvirtinimo. Pranešėja – Danguolė Dagienė.

13. Dėl žemės sklypo suformavimo Dariaus ir Girėno g., Obelių m., detaliojo plano patvirtinimo. Pranešėja – Danguolė Dagienė.

14. Dėl detaliojo plano (reg. Nr. 000733000487) keitimo detaliojo plano patvirtinimo. Pranešėja – Danguolė Dagienė.

15. Dėl žemės sklypo suformavimo Strazdelio g., Rokiškio m., detaliojo plano   patvirtinimo. Pranešėja – Danguolė Dagienė.

16. Dėl leidimo rengti detalųjį planą. Pranešėja – Danguolė Dagienė.

17. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės aplinkos oro kokybės valdymo programos ir jos įgyvendinimo priemonių plano patvirtinimo. Pranešėjas – Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Darutis Krivas.

18. Dėl sutikimo perimti turtą savivaldybės nuosavybėn. Pranešėjas – Darutis Krivas.

19. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2003 m. gruodžio 26 d. sprendimo Nr. 185 ,,Dėl Ūkininkų, žemės ūkio kooperatyvų, žemės ūkio bendrovių rėmimo fondo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas – Ūkininkų, žemės ūkio kooperatyvų, žemės ūkio bendrovių rėmimo fondo pirmininkas Stasys Jasiūnas.

20. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą ir jo perdavimo. Pranešėjas – Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

21. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos programos 2011-2014 metams patvirtinimo. Pranešėja – Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Kniazytė.

22. Dėl vienkartinės socialinės paramos teikimo komisijos ir jos veiklos nuostatų patvirtinimo. Pranešėjas – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjas Vitalis Giedrikas.

23. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio rajono ligoninės teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja – savivaldybės gydytoja Vida Spaičienė.

24. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio psichikos sveikatos centro   teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja – Vida Spaičienė.

25. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja – Vida Spaičienė.

26. Dėl pavadinimų Juodupės seniūnijos Skuomantų kaimo ir Juodupės miestelio sodų bendrijos ,,Paupys“ gatvėms suteikimo. Pranešėja – Juodupės seniūnijos seniūnė Liucija Bliūdžiuvienė.

27. Dėl pavadinimų Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Skemų, Uljanavos kaimų gatvėms suteikimo ir Serapiniškio kaimo Pagojės gatvės pratęsimo. Pranešėja – Rokškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė.

28. Dėl gatvės pratęsimo Panemunėlio miestelyje. Pranešėjas – Panemunėlio seniūnijos seniūnas Anicetas Bytautas.

29. Dėl pavadinimų Kamajų seniūnijos Salų miestelio ir Greviškių, Kariūnų, Krylių, Kuokšių, Kuosių kaimų gatvėms suteikimo. Pranešėjas – Kamajų seniūnijos seniūnas Vytautas Vilys.

30. Dėl Savivaldybės korupcijos prevencijos 2012 – 2013 metų programos, Savivaldybės korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2012 metų priemonių plano patvirtinimo ir savivaldybės tarybos 2003 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. 198 pripažinimo netekusiu galios. Pranešėjas – Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Ramūnas Godeliauskas.

31. Dėl Leidimo įsigyti, laikyti, veisti agresyvius šunis ir prekiauti jais išdavimo tvarkos ir formos patvirtinimo. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

32. Dėl savivaldybės kontrolieriaus, savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos valstybės tarnautojų , Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjo, Centralizuoto vidaus audito skyriaus valstybės tarnautojų bei savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų vertinimo komisijos narių vertinimo komisijos sudarymo. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

33. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės administracijos nuostatų papildymo. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

34. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2003 m. gruodžio 23 d. sprendimo Nr. 192 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės administracijos struktūros ir didžiausio leistino darbuotojų skaičiaus“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

35. Dėl viešųjų darbų sąrašo 2012 metams. Pranešėjas – Ūkio tarnybos vadovas Bronius Pranaitis.

36. Dėl kreipimosi į Lietuvos Respublikos Seimą. Pranešėjas – Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Remigijus Sunklodas.

37. Informacija apie Rokiškio rajono savivaldybės nuosavybės teise ir savivaldybės patikėjimo teise valdomo valstybės turto 2010 metų ataskaitas. Pranešėja – Julė Bražionienė.

38. Išvada dėl Rokiškio rajono savivaldybės nuosavybės teise priklausančio turto ir patikėjimo teise valdomo valstybės turto 2010 metų ataskaitų (VT-01 ir VT-02). Pranešėja – savivaldybės kontrolierė Danguolė Namajūnienė.

39. Informacija apie atliktą veiklos auditą „Rokiškio kultūros centro veiklos organizavimas“. Pranešėja – Danguolė Namajūnienė.               

40. Savivaldybės tarybos narių paklausimai ir pasisakymai.

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema