Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Naujienos

Spausdinti

Kompleksinės paslaugos Rokiškio rajono šeimoms

2019-02-12

           Norime pasidžiaugti Rokiškio rajono projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Rokiškio rajone“ rezultatais. Šiuo metu NEMOKAMOMIS projekto paslaugomis yra pasinaudoję 215 asmenų gyvenančių Rokiškio rajone. Viena pagrindinių ir didžiausio susidomėjimo sulaukusi teikiama paslauga yra INDIVIDUALIOS PSICHOLOGO KONSULTACIJOS. Taip pat buvo organizuojamos 4ios grupės į POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMUS (šiuo metu vyksta registracija į naujas grupes). Teikiama MEDIACIJOS PASLAUGA, ŠEIMOS TERAPIJA, VEDAMI LEKTORIŲ MOKYMAI GRUPĖSE ĮVAIRIOMIS TEMOMIS (šiuo metu vyksta cikliniai mokymai Jūžintuose ). Vasaros metu turėjome stovyklas, kurios nusimato ir ateinančią 2019 metų vasarą, taip pat bus renkamos grupės į garsų terapiją, bus vedami terapiniai užsiėmimai.

Norime paraginti domėtis, registruotis ir dalintis informacija apie rajone teikiamas NEMOKAMAS paslaugas šeimoms ir asmenims, kurie susiduria su įvairiomis problemomis, nori pagerinti šeimos santykius, rasti problemų sprendimo būdus, bei gilinti savo žinias dalyvaudami paskaitose ir įvairiuose užsiėmimuose. Kviečiame visas Rokiškio rajono šeimas naudotis teikiamomis paslaugomis:

  • ·         POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMAI
  • ·         INDIVIDUOALIOS PSICHOLOGO KONSULTACIJOS
  • ·         ŠEIMOS TERAPIJA
  • ·         MEDIACIJOS PASLAUGA

Šiuo metu vyksta registracija į POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMUS, kurie prasidės jau vasario 20d. VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS. Planuojami grupių susitikimo laikai: 13val. ir 16val. (susitikimo trukmė 2val.) Tėvų grupė - tai 8 užsiėmimų ciklas. 


Dėl kompleksinių paslaugų šeimai, prašome kreiptis į Rokiškio rajono socialinės paramos centro Bendruomeninius šeimos namus, kuriuose socialinė darbuotoja konsultuos šeimas dėl kompleksiškai teikiamų paslaugų, atliks šeimos poreikių/problemų identifikavimą ir nukreips šeimas į projekto partnerius – paslaugų teikėjus.

Daugiau informacijos gali suteikti Rokiškio rajono bendruomeninių šeimos namų socialinė darbuotoja Dominyka Trečiokaitė, tel. 862125852, paslaugos.seimai.rokiskis@gmail.com 

Taip pat informaciją galite sekti mūsų Facebook paskyroje Rokiškio bendruomeniniai šeimos namai ir kreiptis asmenine žinute.

 

 

 

Komentarai

Jūsų el. paštas
 
 

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
Komentaras:
 
Apsaugos kodas:
secimg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema