Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
lapkritis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė37911995
Šiandien10648
Dabar naršo173
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Biblioteka – ne tik vieta, skirta skaityti knygas

Biblioteka – ne tik vieta, skirta skaityti knygas

2019-11-14

Skambant pianino muzikos garsams vakar iškilmingai atidaryta Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka. Kad šis, į miesto centro architektūros kompleksą įsiliejęs pastatas atvertų duris ir džiugintų lankytojus, prisidėjo daugybė žmonių: nuo specialistų iki vadovų, nuo statybininkų iki įstaigos darbuotojų. Kiekvieno iš jų indėlis yra be galo svarbus – šiandien Rokiškis gali didžiuotis turėdamas modernią ir šiuolaikišką biblioteką.

Lapkričio 17-oji – Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena!

Lapkričio 17-oji – Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena!

2019-11-14

Rokiškio rajono savivaldybė prisijungia prie Pasaulinės neišnešiotų naujagimių savaitės minėjimo ir nuo lapkričio 13 iki 20 d. purpurine spalva apšvies Rokiškio krašto muziejų. 

Korupcijos prevencija – vienas iš būdų užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai

Korupcijos prevencija – vienas iš būdų užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai

2019-11-14

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija, vykdydama Korupcijos prevencijos politikos programą, inicijavo mokymus korupcijos prevencijos tema.

Pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nario ir Antikorupcijos komisijos pirmininko iniciatyva itin sveikintina ir naudinga. „Tai puikus komisijos pirmininko darbo pavyzdys“, - įvertino rajono vadovas.

 

Pasieniečio įvadinio mokymo kursai per 15 savaičių

Pasieniečio įvadinio mokymo kursai per 15 savaičių

2019-11-13

Kviečiame įsilieti į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų gretas. Susidomėjote? Tačiau tam reikia turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, taip pat ir nepriekaištingą reputaciją. 2020 m. sausio 13-ąją, Pasieniečių mokykloje prasidės įvadinio mokymo kursai. Per 15 savaičių – jau būsi pasienietis!

 

Šildymo sistemų subalansavimas leis taupyti šilumą
 
 

Naujienos

Spausdinti

Muitinės formalumai. Ko tikėtis?

2019-11-07
Iš kairės: LR Seimo narys R. Martinėlis, mero patarėja J. Daščioraitė, Meras R. Godeliauskas

Iš kairės: LR Seimo narys R. Martinėlis, mero patarėja J. Daščioraitė, Meras R. Godeliauskas

Priėmus LR muitinės įstatymo pakeitimą, verslas, turėdamas reikiamus muitinės leidimus, galės visas muitinės procedūras įforminti be fizinės muitinės pareigūno priežiūros. Muitinės procedūrų atlikimo įgaliojimų perdavimas ūkio subjektams yra priimtiniausias variantas ir nesukuria konkurencinio pranašumo vienai įmonei.

Apie tai, kaip verslui elgtis pereinamuoju laikotarpiu, kol bus parengti įgyvendinamieji teisės aktai, kalbėjomės su Muitinės departamento prie LR Finansų ministerijos generalinio direktoriaus pavaduotoju, atliekančiu Muitinės departamento generalinio direktoriaus funkcijas, Jonu Miškiniu, kuris patikino, kad pereinamuoju laikotarpiu nesklandumų neturėtų kilti.

Atvyks mobilus postas

„Kauno teritorinė muitinė bus informuota, kad į Rokiškio rajoną būtų atkreiptas dėmesys ir atsižvelgus į racionalų poreikį, mobili muitinės grupė atvyktų į vietą atlikti reikalingas muitinės procedūras. Kitos ES šalys jau dirba patikimų subjektų vystymo mechanizmu“, - kalbėjo J. Miškinis.
Įvertinus įforminamų muitinės procedūrų kiekį matyti, kad MTV „Rokiškis“ dirba vienas muitinės pareigūnas, kurio optimalus darbo krūvis būna tik pirmadieniais ir penktadieniais, o kitomis savaitės dienomis darbo krūvis yra mažas. Situacija, kai MTV dirba tik vienas muitinės pareigūnas, nepalankiai vertinama ir antikorupciniu požiūriu. MTV „Rokiškis“ neatitinka nustatytų reikalavimų ir muitinė joje negali tinkamai užtikrinti Sąjungos muitinės kodekso nuostatų taikymo ir norint, kad MTV „Rokiškis“ tęstų veiklą, reikėtų skirti lėšų ir šioje vietoje įrengti tinkamą infrastruktūrą. Tačiau nei valstybės, nei savivaldybės lėšos negali būti naudojamos infrastruktūros įrengimui privačioje teritorijoje, nes tai prieštarautų Lietuvos Respublikos teisės aktams.

AEO statusas - teisė naudotis tam tikrais supaprastinimais

AEO arba įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo statusas (Authorized Economic Operator) – tai įgaliotos muitinės įstaigos išduodamas sertifikatas, liudijantis jog įmonė atitinka visus kriterijus, keliamus muitinės, šiam sertifikatui gauti ir vidiniai procesai įmonėje, muitinės požiūriu, atitinką standartą ir yra saugūs.

AEO statusas reikalingas prekybos bei gamybos įmonėms, importuojančioms ar eksportuojančioms prekes ar gaminius bei tarptautinio transporto įmonėms, vykdančioms transporto veiklą tarp Europos bendrijos ir trečiųjų šalių. Įgaliotojo ekonominio veiklos vykdytojo (AEO) statuso koncepcija įgyvendinama siekiant išlaikyti tinkamą muitinio tikrinimo veiksmų ir teisėtos prekybos palengvinimo pusiausvyrą.

 

 

Komentarai

Jūsų el. paštas
 
 

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
Komentaras:
 
Apsaugos kodas:
secimg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema