Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
spalis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė36770284
Šiandien24248
Dabar naršo191
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Atšvaitų diena - tavo mieste
Konferencija "Psichologinės pagalbos poreikio tendencijos"
Pirmasis IQ forumas Rokiškyje jau kitiemet!

Pirmasis IQ forumas Rokiškyje jau kitiemet!

2019-10-14

Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko teigimu, Rokiškio miesto nuotrauka ne veltui papuošė IQ žurnalo specialaus priedo viršelį „Aukštaitija 2019”. Kitais metais Rokiškyje pirmą kartą planuojama surengti IQ forumą, skirtą apžvelgti tiek regiono verslo problematiką ir iššūkius, tiek globaliame pasaulyje vyraujančias ekonomines, inovacijų ir kitas tendencijas. Kartu su ekonomistais, rinkodaros, kitų sričių ekspertais surasti ilgalaikius, veiksmingus sprendimus, pakreipiančius regionus pažangos keliu.

 
 

Naujienos

Spausdinti

Susitikta su Kavoliškio kaimo bendruomene

2019-08-27

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas kavoliškėnus pradžiugino, kad artėjantį šildymo sezoną, kainos kandžiosis mažiau, nes pavyko surasti mechanizmą, kad Kavoliškio kaimo gyventojai nepermokėtų. „Dėkoju administracijos direktoriui Andriui Burnickui, administracijos direktoriaus pavaduotojui Valerijui Rancevui, vicemerui Tadui Barauskui už pagalbą ieškant patogiausios dujų kainoms mažinti subsidijavimo metodikos ir įvedant sklandų dujų kiekio perskaičiavimo į kilovatvalandes bei atsiskaitymo mechanizmą”, - kalbėjo R. Godeliauskas. Išsamiau, kokiu būdu gyventojai gaus mažesnes sąskaitas už šildymą ir kaip veiks visas mechanizmas, gyventojams papasakojo administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas.

„Kavoliškio gyventojai iki šiol šildymo sezono metu už dujas (šilumai ir karštam vandeniui ruošti) mokėdavo daugiau, nei kiti rajono gyventojai. Rokiškio rajono tarybos sprendimu, nuo šių metų šildymo sezono pradžios, gyventojams bus skaičiuojama ne didesnė kaina, negu skaičiuojama Rokiškio rajono gyventojams, vartojantiems šilumą patalpoms šildyti ir karštam vandeniui ruošti iš AB „Panevėžio energija“ Rokiškio šilumos tinklų rajono. Šiuo metu visiems abonentams yra nustatyta pastovioji kainos dalis – 11,62 Eur/mėn., kuri sumažės iki 4,04 Eur/mėn. Subsidija šilumos tiekėjui už suvartotas dujas šildymui ir karštam vandeniui pašildyti bus paskaičiuota iš suvartoto bendro dujų kiekio per mėnesį atimant kiekvienam abonentui 1,5 kubinio metro dujų kiekį. T.y. abonentas, sunaudojęs iki 1,5 kub. m. dujų, už dujas mokės tiekėjo nustatytą kainą. Kintamosios dalies subsidijavimas priklausys nuo suvartotų dujų kiekio“, - dėstė V. Rancevas.

Pasak mero, šis subsidijavimo mechanizmas bus tik laikina priemonė mažinant suskystintų naftos dujų kainą. Dalis gyventojų savo patalpose yra įsirengę kieto kuro katilus. Taip pat daugiabučių namų gyventojai nėra pasirinkę būsto administratoriaus, nėra įkūrę jokių daugiabučių namų savininkų bendrijų, o tai sudaro kliūtis ieškant efektyvesnio šildymo būdo ir teikiant projektus dėl daugiabučių renovavimo. Meras informavo, kad savivaldybės administracija pasirengusi padėti žmonėms, norintiems įkurti bendriją, paruošti reikiamus dokumentus ir kompensuoti bendrijos registravimo išlaidas. „Galvojame ir apie atsinaujinančios energetikos pasirinkimą šiai problemai spręsti. Tačiau pirmiausia, reikia, kad žmonės sąmoningai patys galvotų apie tai, kur gyvena ir rodytų iniciatyvą, kad Kavoliškis taptų pavyzdine gyvenviete ir kitiems. Natūralu, kad susitvarkius, pagerės ne tik estetinis pastatų vaizdas, energetinis efektyvumas, bet ir pakils būsto vertė“, - kalbėjo rajono vadovas.

Kaip žinia, mažas pajamas gaunantys kavoliškėnai negaudavo kompensacijų už šildymą. R. Godeliauskas patvirtino, kad atitinkant teisės aktuose nustatytus kriterijus, tokios kompensacijos gyventojams bus skiriamos, jeigu jų namuose nebus kieto kuro katilo. „Rinkdamiesi tokį nesaugų šildymo būdą, laikydami malkas po balkonais, jūs rizikuojate savo ir aplinkinių saugumu ir sveikata, nes bet kada gali įvykti nelaimė“, - priešgaisrinės saugos inspektoriui Virgilijui Kulikauskui antrino meras.

 

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema