Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Nuo šiol Rokiškio socialinės paramos centras vykdys atvejo vadybos funkcijas

Nuo šiol Rokiškio socialinės paramos centras vykdys atvejo vadybos funkcijas

2018-07-12

Rokiškio socialinės paramos centras nuo 2018 m. liepos 1 d. įgaliotas vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus.

 

 

Informacija gyventojams!

Informacija gyventojams!

2018-07-12

Nuo liepos 1-osios visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai (toliau – Tarnyba).

 

Energijos taupymo priemonės  - mažesnės sąskaitos už šilumą

Energijos taupymo priemonės - mažesnės sąskaitos už šilumą

2018-07-10

Tai, kaip efektyviai ar neefektyviai vartojame energiją daugiabučiuose namuose, kiekvieną mėnesį primena šilumininkų pateikiamos sąskaitos, kurių dydis priklauso nuo šilumos kainos ir suvartotos šilumos kiekio...

Abiturientų išleistuvių šventė 2018 m.

Įsigaliojo naujoji prekybos ir paslaugų teikimo Rokiškio rajono viešosiose vietose tvarka!

2018-07-09

Prekybininkus ir paslaugų teikėjus, prekiaujančius ar teikiančius paslaugas viešosiose vietose, kviečiame susipažinti su įsigaliojusia tvarka ir įsigyti leidimus prekybai ar paslaugų teikimui.

 
 

Naujienos

Spausdinti

Pianistės Gold Tatz koncertas

2017-08-01

Šių metų rugpjūčio 13 dieną Rokiškį aplankys ir neeilinį koncertą rokiškėnams padovanos pasaulinio lygio pianistė Golda Tatz.

Apie garsios atlikėjos nuopelnus, apdovanojimus, laimėjimus, koncertus, festivalius galima daug parašyti.Pateikiu keletą citatų iš spaudos: „Tai-labai gili, išraiškinga interpretatorė“,(„New York times“JAV,), “Nepaprasta virtuozė , stulbinanti savo aiškiu, tiksliu prisilietimu“(„Tagblat“Vokietija).

Golda Vainberg-Tatz gimė Lietuvoje, mokėsi Čiurlionio mokykloje,vėliau emigravo į Izraelį, mokėsi Tel Avivo Muzikos akademijoje, Manhatan ir Juilliard muzikos akademijose.

Pianistė koncertavo daugelyje pasaulio šalių,yra dalyvavusi Zalcburgo Mozarteum, Šanchajaus internacionaliniam, Ispanijos Puigcerda , Sankt-Peterburgo Rūmai, Vilniaus festivaliuose.

Golda Tatz yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė (Maurice Clairmont Izraelyje, pasaulinio pianistų konkurso Cincinatyje, Paryžiuje ir daugelio kitų).

Tai –tik nedidelė jos laimėjimų ir pasiekimų dalelė.Mane itin sujaudino solistės noras aplankyti Rokiškį ,Kamajus, aplankyti senelio,(taip Golda iki šiolei vadina šviesaus atminimo kunigą Antaną Gobį), kapą, o taip pat  Rokiškio bažnyčią ir, prisiminus savo mamytę, jos atminimui, atlikti  garsiąją F.Šuberto „Ave Maria“.

Goldos Vainberg –Tatz gyvenimo istorija ypatinga.Perskaičiau keletą straipsnių apie jos mamos, giminaičių likimą,apie tuos skaudžius gyvenimo, likimo vingius.Bebaimis kunigas Antanas Gobis išgelbsti mažą mergaitę Juditą Zakšteinaitę,(būsimą Goldos mamą), duoda jai kitą vardą – mergaitė tampa Terese Mašyte, ją priglaudžia, užaugina ,išmokslina ir pastebėjęs, kad mergaitė turi gražų balsą leidžia mokytis muzikos, (vėliau Judita tampa dainininke.Daug metų ji dirbo Lietuvos nacionalinėj filharmonijoj).O kai, Judita pareiškė norinti tapti katalike, kunigas jai nepritarė:“Per daug sunaikinta jūsų žmonių.Jūs privalote prikelti savo tautą“.

Goldos prašymu aš pati ne kartą lankiausi Rokiškyje, ne kartą ten koncertavau, ir visada nueidavau pasimelsti ir padėti gėlių ant kunigo A.Gobio kapo.Dažnai pagalvodavau:o jei gyvenimas būtų pakrypęs kitaip... Kunigo pasiaukojimo dėka mes turime nuostabią , mylinčią, kupiną dėkingumo ,gerumo, nepamirštančią savo istorijos, pasaulinio lygio muzikantę, pianistę Goldą Tatz.Ji man pasakojo, kad savo vaikystę kartu su broliu Zalmanu leisdavo žaisdama zakristijoje ,šventoriuje,o per Kalėdas visa Vainbergų šeima sugužėdavo pas kunigą. Kunigas taip pat aplankydavo savo globotinius, ypač per Peisach - žydų Velykas.

 Lankydamasi JAV,mačiausi su  Golda,kuri išliko be galo paprasta, dėmesinga, puikiai kalbanti lietuviškai, visada atrandanti laiko ir dalyvaujanti lietuvių bendruomenės renginiuose.Niekada nepasakytum, kad ši trapi, nepaprastai graži, išlaikyta moteris yra viena ne tik geriausių  atlikėjų, bet ir pedagogių.Ji - profesorė garsiojoje Juilliard ir Manhatan muzikos akademijose, dažnai kviečiama į pianistų konkursus,  vertinimo komisijas, yra daugelio garsių organizacijų garbės narė.

Jos noras aplankyti Rokiškį, prisiminti vaikystę, padovanoti klausytojams koncertą kelia pasigėrėjimą ir didžiulį dėkingumą.

Rugpjūčio 13 dieną, sekmadienį garsioji pianistė Mišių metų atliks F. Šuberto “ Ave Maria“, dainuojant šių eilučių autorei, o 15 val. rokiškėnai kviečiami į krašto muziejų. Išgirsime programą, kurią Golda Tatz  prieš mėnesį su didžiuliu  pasisekimu atliko Niujorko prestižinėje Steinway koncertų salėje. Girdėsime  J.S.Bach-Busoni, L.van Bethoveno, M.Ravelio, F.Šopeno, C.Debussy kūrinius fortepijonui.

 

Laukiame koncerto ir džiaugiamės galėdami prisiliesti prie genialios muzikos, atliekant neeilinei atlikėjai.

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema