Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
spalis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė36779460
Šiandien666
Dabar naršo245
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Rokiškyje – daug žadantis kinų vizitas

Rokiškyje – daug žadantis kinų vizitas

2019-10-16

Spalio 15-16 d. Rokiškyje svečiavosi delegacija iš tolimosios Kinijos, Harbino miesto, kurio provincijoje šiuo metu gyvena daugiau nei 11 mln. žmonių. Svečių darbotvarkė – griežta, todėl kiekviena vizito detalė buvo gerai apgalvota ir produktyviai išnaudotas laikas. Pasirašyti susitarimo memorandumo dėl kultūrinių mainų ir bendradarbiavimo atvyko Harbino miesto meras SUN Zhe, verslo atstovai domėjosi rajono verslo įmonių galimybėmis ir turėjo progą įtemptoje dienotvarkėje aplankyti dvi verslo įmones UAB „Lelija“ ir AB „Rokiškio sūris“. Ypatingai gerą įspūdį jiems paliko pastaroji sūrio gamykla. Pirmosios Harbino ligoninės direktorė LI Hong taip pat pasirašė susitarimą su Rokiškio rajono ligoninės direktore Ramune Markevičiene.

Atšvaitų diena - tavo mieste
Konferencija "Psichologinės pagalbos poreikio tendencijos"
Pirmasis IQ forumas Rokiškyje jau kitiemet!

Pirmasis IQ forumas Rokiškyje jau kitiemet!

2019-10-14

Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko teigimu, Rokiškio miesto nuotrauka ne veltui papuošė IQ žurnalo specialaus priedo viršelį „Aukštaitija 2019”. Kitais metais Rokiškyje pirmą kartą planuojama surengti IQ forumą, skirtą apžvelgti tiek regiono verslo problematiką ir iššūkius, tiek globaliame pasaulyje vyraujančias ekonomines, inovacijų ir kitas tendencijas. Kartu su ekonomistais, rinkodaros, kitų sričių ekspertais surasti ilgalaikius, veiksmingus sprendimus, pakreipiančius regionus pažangos keliu.

 
 

Naujienos

Spausdinti

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019-09-27 posėdžio darbotvarkė

2019-09-19

1. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės tvirtinimo. Pranešėjas – savivaldybės mero pavaduotojas Tada Barauskas.

2. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 31 d. sprendimo Nr. TS-123 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos sudarymo“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – Tadas Barauskas.

3. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 20 d. sprendimo Nr. TS-16 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto 2019 metams patvirtinimo“ patikslinimo. Pranešėja – Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė.

4. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų mėnesinės algos pastoviosios ir kintamosios dalies dydžio nustatymo. Pranešėja – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotoja Zita Čaplikienė.

5. Dėl pritarimo teikti projekto paraišką ir dalinio jos finansavimo bei turto perdavimo. Pranešėja – Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Švanienė.

6. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 26 d. sprendimo Nr. TS-103 „Dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis finansuojamų vietinės reikšmės viešųjų ir vidaus kelių tiesimo, taisymo (remonto), rekonstravimo, priežiūros, saugaus eismo sąlygų užtikrinimo, šių kelių inventorizavimo 2019 metais objektų sąrašo patvirtinimo“ papildymo“. Pranešėjas – Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Augustinas Blažys.

7. Dėl mokyklinio autobuso perėmimo Rokiškio rajono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise. Pranešėjas – Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

8. Dėl mokesčio už vaikų išlaikymą Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

9. Dėl Vaikų priėmimo į Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes ir grupių komplektavimo tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

10. Dėl ikimokyklinio ugdymo grupės steigimo Rokiškio r. Panemunėlio mokykloje-daugiafunkciame centre. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

11. Dėl įgaliojimų suteikimo Rokiškio rajono savivaldybės merui. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

12. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. TS-47 „Dėl priešmokyklinio ugdymo grupių ir klasių komplektų skaičiaus 2019–2020 mokslo metams Rokiškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose nustatymo“ pakeitimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

13. Dėl Rokiškio rajono seniūnijų teikiamų kultūros ir turizmo srityje mokamų paslaugų sąrašo ir įkainių patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

14. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą. Pranešėjas – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas – Aurimas Laužadis.

15. Dėl savivaldybės turto perdavimo. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grizevičiūtė.

16. Dėl sutikimo įregistruoti buveinę. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grizevičiūtė.

17. Dėl savivaldybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise ir leidimo išnuomoti negyvenamąsias patalpas viešojo konkurso būdu. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grizevičiūtė.

18. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto viešo nuomos konkurso ir nuomos ne konkurso būdu organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grizevičiūtė.

19. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės turto perdavimo panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grizevičiūtė.

20. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 26 d. sprendimo Nr. TS- 187 „Dėl fiksuotų pajamų mokesčio dydžių ir lengvatų, taikomų įsigyjant verslo liudijimus 2020 metams nustatymo“ dalinio pakeitimo“. Pranešėjas – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėjas Giedrius Mikalkevičius.

21. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės turto perdavimo UAB ,,Rokiškio vandenys“ valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėjas – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėjas Giedrius Mikalkevičius.

22. Dėl teisės įsigyti važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su nuolaida. Pranešėjas – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėjas Giedrius Mikalkevičius.

23. Dėl AB Rokiškio butų ūkio teikiamų paslaugų tarifų nustatymo. Pranešėjas – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėjas Giedrius Mikalkevičius.

24. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 26 d. sprendimo Nr. TS-182 „Dėl cirko su laukiniais gyvūnais draudimo Rokiškio rajone“ panaikinimo. Pranešėja – Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė.

25. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 30 d. sprendimo Nr. TS – 202 „Dėl atstovo į Panevėžio regiono integruotos teritorijų vystymo programos įgyvendinimo koordinavimo grupę delegavimo“ dalinio pakeitimo“. Pranešėja – Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jurgita Blaževičiūtė.

26. Dėl delegavimo į asociacijos Rokiškio miesto vietos veiklos grupės valdybą. Pranešėjas – administracijos direktorius Andrius Burnickas.

27. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės šeimos tarybos sudėties patvirtinimo. Pranešėja – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Zibolienė.

Teikiama išklausyti informacija:

1. Vyriausybės atstovų įstaigos Vyriausybės atstovo Panevėžio ir Utenos apskrityje 2019 m. rugsėjo 9 d. teikimas Nr. T-1(2.1) „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 26 d. sprendimo Nr. TS- 182 panaikinimo“. Pranešėjas – savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Barauskas.

2. Savivaldybės tarybos narių paklausimai ir pasisakymai.

3. Lietuvos Respublikos Seimo narių pasisakymai

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema