Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

SENIŪNAIČIŲ RINKIMŲ REZULTATAI

Spausdinti

Rokiškio kaimiškojoje seniūnijoje:


Kavoliškio seniūnaitija – Danutė Kirstukienė

Sėlynės seniūnaitija – Audronė Stasiškienė 

Bajorų seniūnaitija – Dalia Ziemelienė

Skemų seniūnaitija – Eugenija Pleitienė

Žiobiškio seniūnaitija – Vladas Karpovas

Čedasų seniūnaitija – Rimvydas Prunskus

 

Juodupės seniūnijoje:

 

Juodupės seniūnaitija – Petras Kažemėkas

Onuškio seniūnaitija – Elena Blažienė

Didsodės seniūnaitija – Lolita Povilonienė

Lukštų seniūnaitija – Sigitas Baltrukėnas

 

Jūžintų seniūnijoje:

 

Minkūnų seniūnaitija – Janina Sokienė

Pilkėnų seniūnaitija – Jūratė Puslienė

Čivylių seniūnaitija – Gediminas Šilinikas

Ragelių seniūnaitija – Julija Jasiūnienė

Laibgalių seniūnaitija – Dainora Mineikienė

Rokiškėlių seniūnaitija – rinkimai neįvyko

 

Kamajų seniūnijoje:

 

Aukštakalnių seniūnaitija – Audrius Baltrukėnas

Duokiškio seniūnaitija – Arvydas Žilys

Kalvių seniūnaitija – Gintaras Kepalas

Kamajų seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Salų seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Verksnionių seniūnaitija – Almantas Macijauskas

 

Kazliškio seniūnijoje:

 

Kazliškio seniūnaitija – Svetlana Šerepkienė

Degenių seniūnaitija – Virginijus Stumbrys

Konstantinavos seniūnaitija – Janina Žemaitienė

 

Kriaunų seniūnijoje:

 

Kriaunų seniūnaitija – Dalia Danienė

Sartų seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Lašų seniūnaitija – Zita Dainienė


Panemunėlio seniūnijoje:

 

Panemunėlio gel.st. seniūnaitija –  Nijolė Čepukienė

Panemunėlio miestelio seniūnaitija – Vidmantas Zakarka

Šetekšnos seniūnaitija – Joana Tunaitienė

Augustinavos seniūnaitija – Vladas Bimba

 

Pandėlio seniūnijoje:

 

Pandėlio seniūnaitijoje – Robertas Šimkus

Apaščios seniūnaitijoje – Vidas Joneliūkštis

Lailūnų seniūnaitija – Rita Inčiūrienė

Sriubiškių seniūnaitija – Laima Kaladienė

Gerkonių seniūnaitijoje – Valdas Pipikas

Puodžialaukės seniūnaitijoje – Verutė Skaburskytė

Panemunio seniūnaitija – Paulius Martinonis

Suvainiškio seniūnaitija – Regina Šimėnienė

 

Obelių seniūnijoje:

 

Gediškių –Bučiūnų seniūnaitija – Danutė Vaičiulienė

Pakriaunų seniūnaitija – Saulius Petras Stanišauskas

Aleksandravėlės seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Antanašės, Zarinkiškių, Stasiūnų seniūnaitija – rinkimai neįvyko.

Obelių m. ir Obelių Priemiesčio seniūnaitija – Alfredas Viktoras Gaudzė

 

Rokiškio miesto seniūnijoje:

 

I seniūnaitija – Stasys Mekšėnas.                                   

II seniūnaitija – Gediminas Kriovė

III seniūnaitija – rinkimai neįvyko

IV seniūnaitija – Valdas Nauburaitis

V seniūnaitija – Nijolė Jurevičiūtė

VI seniūnaitija – Ala Sketerienė

VII seniūnaitija –Audrius Dilys

VIII seniūnaitija – Saulius Limontas.

Informaciją atnaujino: Ignas Žilėnas,
Informacija atnaujinta: 2017-07-31 16:10
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema