Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Sveikinimas Joninių proga
Raginame rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Raginame rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus

2018-06-20

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 3 dienos Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

Patvirtinti individualūs apsaugos reglamentai
Kviečiame dalyvauti seminarų cikle

Kviečiame dalyvauti seminarų cikle

2018-06-19

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija inicijuoja regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio trečiasis renginys vyks Panevėžyje, birželio 22 d., Panevėžio mokslo ir technologijų parke, J. Žemgulio g. 46. 

 
Grįžti į pradinį puslapį ›  Sportas › Naujienos
 

Naujienos

Spausdinti

    

                                                                      www.rokiskiosportas.lt      

 

                          www.rokiskiosportas.lt

 

 

                                     2016 M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNĖS

 

                      Lietuvos mokyklų žaidynės (anksčiau Lietuvos mokinių olimpinis festivalis) jau devintus mokslo metus vykstančios bendrojo ugdymo mokyklų varžybos. Tai didžiausias sporto renginys Lietuvoje, kurį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

                      Žaidynių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjant tautines vertybes.

                      Lietuvos mokyklų žaidynėse dalyvavo 38 Rokiškio rajono komandos – virš 380 mokinių.

                      Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su mokyklomis vykdė 17 zoninių, 10 tarpzoninių bei 3 (krepšinio, kvadrato, virvės traukimo) finalines žaidynių varžybas.

                      2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių sporto šakų varžybų kompleksinėje užskaitoje Senamiesčio progimnazija iškovojo pirmąją vietą, kaimo vietovių mokyklų tarpe Kamajų A. Strazdo gimnazija užėmė aukštą trečiąją vietą.

                      Rokiškio rajonas į priekį praleidę tik Kauno rajoną, užėmė antrąją vietą.

 

                      ŽAIDYNIŲ PRIZININKAI IR NUGALĖTOJAI

 

                      Miesto mokyklų:

  1. Jūžintų J. O. Širvydo mokykla – virvės traukimas –           1 vieta (V. Gaigalas)
  2. J. T. Vaižganto gimn. berniukai – l. atletika -                       2 vieta ( D. Ščiuplienė)
  3. J. T. Vaižganto gimn. – šaudymas, šautuvo rungtis –        2 vieta (V. Raupys)
  4. Senamiesčio progimn. – „D. S. V.“ –                                  2 vieta (R. Beconis)
  5. Kvadratas – Senamiesčio progimn. –                                 2 vieta (R. Beconis)

 

                     Kaimo mokyklų:

  1. Kamajų A. Strazdo gimn. – berniukai, kvadratas –            1 vieta (R. Merkienė)
  2. Juodupės gimn. – mergaitės, kvadratas –                          2 vieta (R. ir V. Barauskai)
  3. Juodupės gimn. – krepšinis bern. –                                    3 vieta (A. Navickas)

 

 

       KOMANDOS PATEKĘ Į DEŠIMTUKUS

 

       Miesto mokyklos:

  1. J. T. Vaižganto gimn. – šaudymas, pistoleto rungtis -        4 vieta (V. Raupys)
  2. Jūžintų J. O .Širvydo mokykla – svarsčių kilnojimas –        5 vieta (V. Gaigalas)
  3. J. T. Vaižganto gimn. – štangos spaudimas –                    5 vieta (J. Vasiljevas)
  4. Senamiesčio progimn. – l. atletikos trikovė bern. –             5 vieta (R. Beconis)
  5. Senamiesčio progimn. – l. atletikos trikovė merg. –            6 vieta (R. Beconis)

 

         Kaimo mokyklos:

  1. Kamajų A. Strazdo gimn. – krepšinis, mergaitės –              4 vieta (R. Merkienė)
  2. Kamajų A. Strazdo gimn. – tinklinis, mergaitės –                 4 vieta (R. Merkienė)
  3. Jūžintų J. O. Širvydo mokykla – virvės traukimas –              4 vieta (V. Gaigalas)
  4. Jūžintų J. O. Širvydo mokykla – svarsčių kilnojimas –          5 vieta (V. Gaigalas)
  5. Kamajų A. Strazdo gimn. – D. S. V. –                                    5-8 vieta (R. Zovienė)    
  6. Kamajų A. Strazdo gimn . – stalo tenisas, bern. –                7-12 vieta (R. Merkienė)                      

 

 

    

 

                                                                                               

                                                                                                                            

                                         ROKIŠKIO  RAJONĄ  GARSINO  KKSC  AUKLĖTINIAI  2015 M. :

 

Sportininko

vardas, pavardė

Sporto šaka

Pasiekimai 

Trenerio

vardas, pavardė

 

AGNĖ ŠLAPELYTĖ

 

Sambo

Pasaulio jaunimo čempionatas III vieta,

Europos jaunimo čempionatas II vieta, Lietuvos jaunimo pirmenybės I vieta.

 

Gita Čečienė

 

VAIGA ČEČYTĖ

 

Sambo-dziudo

Europos sąjungos šalių jaunių sambo čempionatas I vieta.

Europos kadetų sambo čempionatas III vieta, Lietuvos sambo pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunių dziudo pirmenybės I vieta, Lietuvos U-18 dziudo pirmenybės II vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta.

 

 

Gita Čečienė

GITANA KASPERAVIČIŪTĖ

 

Sambo-dziudo

Europos kadetų sambo čempionatas II vieta.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunių dziudo pirmenybės II vieta, Lietuvos U-18 dziudo pirmenybės III vieta.

 

Gita Čečienė

VILIJA GUZAITĖ

Sambo

Europos sąjungos šalių čempionatas I vieta.

Lietuvos suaugusių pirmenybės I vieta.

Gita Čečienė

UGNĖ KOLOSOVAITĖ

Sambo

Europos sąjungos šalių jaunių čempionatas III vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės III vieta.

Gita Čečienė

ELINGA JAKULYTĖ

Sambo

Lietuvos jaunučių čempionatas I vieta.

Gita Čečienė

IEVA ŠLAPELYTĖ

Dziudo

Lietuvos jaunių pirmenybės III vieta.

Gita Čečienė

NEDAS KRIUKELIS

Sambo

Lietuvos jaunučių pirmenybės III vieta.

Gita Čečienė

ERIKA ČELKYTĖ

Sambo

Lietuvos jaunučių pirmenybės II vieta

Gita Čečienė

DOMILĖ KIRSUKAITĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių čempionatas II vieta.

Ina Žeronienė

KARINA ŠIAULYTĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos suaugusių čempionatas III vieta, Lietuvos suaugusių čempionatas (Ž.S.) I vieta, Lietuvos jaunimo pirmenybės II vieta.

Rimantas Šinkūnas

MANTAS   PITRĖNAS

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės II vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės (Ž.S.) II vieta.

Rimantas Šinkūnas

 

AIRIDAS BANYS

 

Lengvoji atletika

Baltijos šalių jaunių taurė (Estija) II vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės II vieta, Lietuvos jaunimo pirmenybės II vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės (Ž.S.) I vieta.

 

Rimantas Šinkūnas

 

 

 

 

 

IGNAS NAULIS

 

Lengvoji atletika

Baltijos šalių jaunių taurė (Estija) II vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės I vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunimo pirmenybės III vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės (Ž.S.) II vieta.

 

Rimantas Šinkūnas

AGNĖ RUZGUTĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės II vieta. 

Rimantas Šinkūnas

GRETA ŠEIKUTĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės III vieta.

Lietuvos jaunučių pirmenybės (Ž.S.) III vieta.

Rimantas Šinkūnas

SONATA RUDYTĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės (Ž.S.) II vieta.

 

Rimantas Šinkūnas

TAUTVYDAS MIKAKĖNAS

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės II vieta.

Lietuvos jaunučių pirmenybės (Ž.S.) II vieta.

Rimantas Šinkūnas

DOMINYKAS BOBULIS

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės III vieta.

Lietuvos jaunučių pirmenybės (Ž.S.) III vieta.

Rimantas Šinkūnas

EINIUS TRUMPA

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunių pirmenybės III vieta.

Valentas Čereška

MANTVYDAS KATINAS

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės II vieta.

Valentas Čereška

 

GABRIELĖ ŠAPRANAUSKAITĖ

 

Lengvoji atletika

Baltijos šalių taurė (Estija) III vieta, Lietuvos jaunimo pirmenybės III vieta,

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės III vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės (Ž.S.) III vieta.

 

Valentas Čereška

UGNĖ BUTĖNAITĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės II vieta,   Lietuvos jaunučių pirmenybės (Ž.S.) II vieta.

Valentas Čereška

KORNELIJA  BLAŽYTE 

Lengvoji atletika

Lietuvos vaikų pirmenybės I vieta.

Valentas Čereška

GRETA STRAIGYTĖ

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunučių pirmenybės II vieta.

Valentas Čereška

NERIJUS   LAUŽADIS

Paplūdimio tinklinis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta.

Vilmantas Raupys

AUSTĖJA KRIAUČIŪNAITĖ

Šaudymas

Tarptautinės šaudymo varžybos III vieta, Lietuvos taurės varžybos III vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės II vieta,

Saulius Kublickas

 

JURIJUS BABACHINAS

 

Šaudymas

Lietuvos taurės varžybos I vieta, Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta, Lietuvos jaunimo čempionatas III vieta.

 

 

Saulius Kublickas

 

 

 

 

 

 

 

JUSTAS   VIŠKELIS

 

Šaudymas

Tarptautinės šaudymo varžybos III vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta, Lietuvos jaunių ir jaunimo pirmenybės II vieta, Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta. Lietuvos

jaunimo čempionatas II vieta, Lietuvos taurės varžybos III vieta.

 

Saulius Kublickas

PAULIUS MIKALKEVIČIUS

Šaudymas

Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta.

Saulius Kublickas

 

GABRIELĖ KIŠŪNAITĖ

 

Šaudymas

Tarptautinės varžybos II vieta, Lietuvos taurės varžybos III vieta, Lietuvos jaunimo komandinis čempionatas I vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunimo čempionatas II vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės II vieta.

 

Giedrius   Kublickas

KRISTIJONAS MAKUŠKA

Šaudymas

Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta.

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

 

RIMA EZERSKAITĖ

 

Šaudymas

Lietuvos taurės varžybos III vieta, Lietuvos jaunučių pirmenybės III vieta, Lietuvos jaunių pirmenybės III vieta. Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės I vieta.

 

Giedrius Kublickas

ARMADAS KURKULIS

Šaudymas

Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta.

Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

 

MIGLĖ ČIŽAITĖ

 

 

Šaudymas

Lietuvos jaunimo čempionatas I vieta, Lietuvos jaunių žaidynės I vieta,

Lietuvos taurės varžybos II vieta, Lietuvos jaunimo komandinės pirmenybės I vieta.

 

Giedrius Kublickas

EGLĖ KUNDROTAITĖ

Šaudymas

Lietuvos jaunučių pirmenybės I vieta, Lietuvos jaunių komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

DOMYNIKAS KUBLICKAS

Šaudymas

Lietuvos vaikų pirmenybės III vieta, Lietuvos vaikų komandinės pirmenybės II vieta.

Giedrius Kublickas

DOMANTAS ŠINKŪNAS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės I vieta,

Lietuvos jaunučių komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

ROKAS DOVYDĖNAS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės I vieta,

Lietuvos jaunučių komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

EIMANTAS ŠEŠKUS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės I vieta,

Lietuvos jaunučių komandinės pirmenybės III vieta.

Giedrius Kublickas

DOMANTAS ČERNIUS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės I vieta.

Giedrius Kublickas

ROKAS MOTUZAS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės I vieta.

Giedrius Kublickas

LUKAS VALIULIS

Šaudymas

Lietuvos komandinės vaikų pirmenybės II vieta.

Giedrius Kublickas

 

 

 

 

 

 

EDVINAS DEKSNYS

 

Šaudymas

Baltijos šalių taurė II vieta, Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas III vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės I vieta, Lietuvos taurės varžybos I vieta, Lietuvos suaugusių komandinis čempionatas III vieta, Lietuvos nacionalinės rinktinės narys.

 

Giedrius Kublickas

 

TOMAS MACIJAUSKAS

 

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Lietuva) I vieta.

Lietuvos jaunimo čempionatas (U-20) III vieta, Lietuvos suaugusių čempionatas (regioninės) I vieta, Panevežio apskritis pirmenybės II vieta.

 

 

Jonas Aleksiejus

 

AIRINGAS JASAITIS

 

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Čekija) II vieta,

Tarptautinis turnyras (Lietuva) I vieta,

Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas I vieta, Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas (zoninės) I vieta, Lietuvos suaugusių čempionatas (regioninės) III vieta, Regioninis turnyras „Heraklio taurė“ II vieta.

 

Jonas Aleksiejus

 

RENATAS GORBUNOVAS

 

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Čekija) II vieta.

Tarptautinis turnyras (Lietuva) I vieta, Regioninis turnyras „Heraklio taurė“ II vieta.

Jonas Aleksiejus

 

AIVARAS ŽUKAUSKAS

 

Sunkioji atletika

Tarptautinės varžybos (Čekija) II vieta,

Tarptautinis turnyras (Lietuva) I vieta, Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas (zoninės) III vieta, Panevėžio apskrities pirmenybės I vieta.

 

Jonas Aleksiejus

 

SVAJŪNAS ALEKSIEJUS

 

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Lietuva) I vieta, Lietuvos jaunimo čempionatas (U-20) I vieta,

Lietuvos suaugusių čempionatas (regioninės) I vieta, Panevėžio apskrities pirmenybės I vieta.

 

Jonas Aleksiejus

 

ATAS BALIUKA

 

Sunkioji atletika

Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas III vieta, Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas (zoninės) II vieta, Panevėžio apskrities pirmenybės II vieta.

 

Jonas Aleksiejus

AIRIDAS BRINKLYS

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Lietuva) II vieta, Lietuvos suaugusių čempionatas (regioninės) II vieta

Jonas Aleksiejus

MARGIRIS BRINKLYS

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Lietuva) II vieta

Jonas Aleksiejus

ŽANAS ČELKIS

Sunkioji atletika

Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas (zoninės) III vieta, Panevėžio apskrities pirmenybės III vieta.

Jonas Aleksiejus

NEDAS BEINORIS

Sunkioji atletika

Tarptautinis turnyras (Lietuva) III vieta,

Jonas Aleksiejus

DAINIUS BUCKUS

Sunkioji atletika

Lietuvos moksleivių U-15 čempionatas (zoninės) III vieta,

Jonas Aleksiejus

 

 

                                                                

2015 M.   KKSC  AUKLĖTINIŲ  DALYVAUTA VARŽYBOSE

 

Miesto (rajono)

Respublikoje

Tarptautiniuose

 

Dalyvavusių skaičius

Nugalėtojų skaičius

Dalyvavusių skaičius

Nugalėtojų ir prizininkų skaičius

Dalyvavusių skaičius

Nugalėtojų ir prizininkų skaičius

1050

185

655

80

68

15

 

2015 M.  KKSC  ORGANIZAVO  VARŽYBAS  IR  JOSE  DALYVAVO

 

Organizuota tarptautinių

renginių (skaičius)

Dalyvauta tarptautiniuose renginiuose (skaičius)

Organizuota respublikinių

renginių (skaičius)

Dalyvauta respublikiniuose renginiuose (skaičius)

Organizuota

rajoninių

renginių (skaičius)

 

Dalyvauta rajoniniuose renginiuose (skaičius)

 

3

15

41

59

51

51

 

Informaciją atnaujino: Rimutė Jakovlevienė, Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
Informacija atnaujinta: 2017-01-09 09:00
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema