Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
Grįžti į pradinį puslapį ›  Taryba › Taryba
 

Taryba

Spausdinti

ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Telefonas:

 

Elektroninis paštas

1.

Robertas Baltrūnas

8 630 04 997

robertasbaltrunas@gmail.com

2 Tadas Barauskas 8 611 47 565 tadas.barauskas@gmail.com
3. Andrius Burnickas 8 656 12 725 aburnickas@yahoo.com

4.

Algis Čepulis

 

8 650 30 111

cepulisalgis21@gmail.com;

algis.cepulis@if.lt

5.

Stanislovas Dambrauskas

 

8 686 83 796

stanislovas.dambrauskas@prk.lt

6.

Gintaras Girštautas

 

8 686 37 800

 

gintarasg@wood.lt

7.

Vitalijus Jocys

 

8 684 13 050

jovycka@gmail.com

8

Petras Kažemėkas 8 615 11 202

n.sajunga@rokiskyje.lt

9.

Algirdas Kazinavičius

 

8 614 51 101;

 

algirdas@rokvesta.lt

10.

Algis Kazulėnas

 

8 614 16 240

akazulenas@gmail.com

11.

Laima Keraitienė

 

8 686 71 729

laimaker@gmail.com

12.

Virginijus Lukošiūnas

 

8 615 61 058

virginijus.lukosiunas@gmail.com

13.

Vytautas Masiulis

8 650 92 855;

vytautas.masiulis55@gmail.com

14

Jūratė Masteikienė

8 650 30 327

jurate.masteikiene@gmail.com

15.

Vidmantas Maželis

 

8 685 77 109

ziobiski@gmail.com

16.

Stasys Mekšėnas

8 603 05 137

stmeksenas@gmail.com

17.

Stasys Meliūnas

 

8 698 15 982

stasys.meliunas@gmail.com

 

18. Dijana Meškauskienė 8 614 27 358 vanagaite1@gmail.com

19.

Vilius Pliuškis

 

8 614 40 301

vpliuskis@gmail.com

20 Laimutė Sadauskienė 8 656 80 373 laimute.sadauskiene@gmail.com 

21.

Irmantas Tarvydis

 

8 698 37 411

ivabalte@ivabalte.lt

22.

Antanas Vagonis

8 696 50 010

a.vagonis@post.rokiskis.lt

23.

Zenonas Viduolis

 

8 610 03 531

turdvaris@gmail.com

24.

Egidijus Vilimas

 

8 687 52 869

e.vilimas@post.rokiskis.lt

25.

Vytautas Vilys

 

8 698 81 970

vytautas@vilys.lt

 

 

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentas

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentas. Aktuali redakcija

 

 

Informaciją atnaujino: Asta Zakarevičienė, Kanceliarijos skyrius
Informacija atnaujinta: 2017-12-01 08:40
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema