Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

Prenumerata

Užsiprenumeruokite naujienas
 
 

bck
birželis 2017
fow
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 

Prisijungti

 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė10359271
Šiandien8300
Dabar naršo65
 
 

VšĮ „Versli Lietuva“ paslaugos

Spausdinti

 Nuo Verslo pradžios iki eksporto plėtros 

 

VšĮ „Versli Lietuva“ paslaugos

 

  • ·       konsultacijos ir informacijos suteikimas aktualiais verslui klausimais    
  • ·       verslo plano finansinė skaičiuoklė
  • ·       užsienio rinkų analizė ir partnerių paieška
  • ·       tarptautinės parodos ir verslo misijos
  • ·       seminarai ir konferencijos

 

 

                       Biuro paslaugos

 

  • ·       fakso siuntimas
  • ·       spausdinimas,
  • ·       kopijavimo, skenavimo paslaugos (A4),
  • ·       teksto rinkimas
  • ·     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos Jums suteiks:

Ina Smalinskienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė Rokiškio regione

tel. (8 458) 52101, mob.+ 370 613 97695

el. paštas: i.smalinskiene@verslilietuva.lt      

skype: i.smalinskiene.el

Nepriklausomybės aikšė 8, Rokiškis

 www.verslilietuva.lt

     8 7007 7001

VšĮ „Versli Lietuva“: nuo verslo pradžios iki plėtros

Siekdama būti pažangiausiai valdoma valstybine institucija ir profesionalia patarėja verslo atstovams VšĮ „Versli Lietuva“ prie Ūkio ministerijos pagrindinį dėmesį skiria verslo poreikiams, jų tenkinimui bei problemų sprendimui. Jau šiandien galime pasiūlyti ir suteikti pradedantiesiems bei pažengusiems verslininkams visą spektrą paslaugų, kurios taupo brangų laiką ir pinigus, padeda siekti užsibrėžtų tikslų versle. Todėl įstaiga diegia pažangius vadybos ir informacinių technologijų sprendimus, kurių dėka įgyvendinamas vienas iš kertinių tikslų bei siekių tapti vienu langeliu verslininkams.

Verslo pradžia: nuo idėjos iki konkrečių įrankių

Jei turite idėją, mūsų sukurta verslo plano finansų skaičiuoklė padės Jums išsiaiškinti kiek ši idėja pagrįsta ekonomiškai, kokio pelningumo galite tikėtis, įvertinti reikalingo kapitalo poreikį, kainas ir šaltinius. Minėta paslauga nemokama ir prieinama visiems VšĮ „Versli Lietuva“http://www.verslilietuva.lt/lt/reikalavimai-ir-leidimai-verslui specializuotoje svetainėje www.verslovartai.lt Čia taip pat galite sužinoti kokių ir kiek leidimų/licencijų jums reikia norimai veiklai pradėti, o jūsų laiką ženkliai sutaupys pranešimų dėžutė, kuri suteikia galimybę neišeinat iš biuro, internetu užpildyti visus būtinus dokumentus ir pateikti juos atitinkamoms institucijoms. Tai e-paslaugų paketas, kuris taupo jūsų laiką ir pinigus.                                                                                                                              

Pradedantiesiems verslininkams VšĮ „Versli Lietuva“ taip pat suteikia unikalią progą pasinaudoti pirmųjų verslo metų krepšeliais, kurie suteikia galimybę po įmonės įsteigimo vienerius metus nemokamai naudotis verslo konsultacijų, mokymų ir virtualaus biuro paslaugomis. Tokioms paslaugoms dažniausiai pradedantiesiems verslininkams ir trūksta lėšų, todėl kviečiame pasinaudoti verslo krepšeliais visus ketinančius turėti nuosavą verslą.

Norint pasiūlyti geriausius sprendimus vietos verslininkams, labai svarbu žinoti atitinkamo šalies regiono verslo aplinką bei jo specifiką. Tam tikslui sukurtas platus regioninis VšĮ „Versli Lietuva“ atstovybių tinklas, kuris apima net 11 regionų, tarp kurių yra ir Rokiškio regionas.

Verslo plėtra: žinios, kompetencija, informacija

Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis yra neatsiejami siekiant naujų rinkų, plečiantis į kitas šalis. Todėl VšĮ „Versli Lietuva“ ypatingą dėmesį skiria įmonių konkurencingumo didinimui: organizuoja mokymus ir seminarus apie kitas rinkas, sudaro išskirtines galimybes dalyvauti tarptautinėse parodose ir konferencijose, kontaktų mugėse bei įvairiuose projektuose, kurie skirti įmonėms, turinčioms ambicijų veikti tarptautinėje erdvėje. Tam tikslui taip pat galime pasiūlyti užsienio rinkų apžvalgas arba tyrimus, padėsiančius išsiaiškinti pasirinktos šalies konkurencinę aplinką, politinę, ekonominę situacijas, platinimo kanalus, rinkos tendencijas ir prognozes. Užsienio partnerių paieškai įmonių atstovai gali pasinaudoti KOMPASS duomenų baze, prie kurios galima prisijungti nemokamai VšĮ „Versli Lietuva“ atstovybėje Rokiškyje arba pagrindiniame biure Vilniuje. Šioje duomenų bazėje sukaupta vertinga kontaktinė informacija apie daugiau kaip 3 mln. įmonių, vykdančių veiklą verslas-verslui segmente.

Įmonėms, jau veikiančioms užsienio rinkose, bet siekiančioms plėsti verslą ir toliau, galime papildomai pasiūlyti individualią verslo partnerių kontaktų (potencialių verslo partnerių) paiešką bei susitikimų organizavimą pasirinktose užsienio šalyse. Ši paslauga patraukli tuo, kad apima ne tik konsultacijas dėl tinkamo įmonės pristatymo ir informacijos pateikimo konkrečioje rinkoje, bet ir individualių tiesioginių susitikimų organizavimą su norinčiais bendradarbiauti potencialiais partneriais. Paslaugos kokybę užtikrina VšĮ „Versli Lietuva“ komercijos atašė tinklas užsienio valstybėse bei nuolatinis aktualios informacijos kokybinis valdybas ir analizė.

 

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė Rokiškio regione,

Ina Smalinskienė,

Tel. (8 458) 52101, mob. (8 613) 97695

el. paštas: i.smalinskiene@verslilietuva.lt

skype: i.smalinskiene.el

Nepriklausomybės A. 8, Rokiškis

 

www.verslilietuva.lt

 

8 7007 7001

Nemokamas informacinis numeris verslui

 

 

 

 

 

Informaciją atnaujino: Asta Zakarevičienė, Kanceliarijos skyrius
Informacija atnaujinta: 2012-01-27 11:18
 
 

Kaip mus rasti ?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema